top of page

Вправи для вагітних, аби зменшити біль у спині

До пологів ще далеко, а біль у спині не дає вам розслабитись? Спробуйте ці вправи!


  • Котяча розтяжка: щоб розтягнути всю спину, встаньте на карачки та вирівняйте спину. Потім повільно вигніть спину, вдихаючи. Затримайте дихання на 5 секунд, а потім поверніться у вихідне положення, видихаючи. Повторіть 5️ разів.


  • Нахили вперед: щоб розтягнути та зміцнити спину, сядьте на стілець і повільно нахиліться вперед. Затримайтеся на 5 секунд, а потім поверніться назад, не вигинаючи хребта. Повторіть 5️ разів.


  • Поворот тулуба: щоб розтягнути верхню частину спини, сядьте на підлогу, схрестивши ноги. Підтягніть ліву руку до тіла, а праву покладіть на підлогу поруч із собою для підтримки. Поверніть тулуб праворуч і подивіться через плече. Затримайтеся на 10 секунд, а потім повторіть з іншої сторони.


  • Жим спини: щоб зміцнити верхню частину спини та сприяти гарній поставі, встаньте спиною до стіни, ноги на відстані приблизно 25-30 см від стіни. Притисніть поперек до стіни й затримайтеся на 10 секунд. Повторити 10 разів.


Якщо ж ці вправи вам не допомагають – не треба терпіти біль, зверніться на консультацію до сімейного лікаря Рожищенського ЦПМСД!


Джерело: Spine Correction Center

2 перегляди

Commentaires


bottom of page